Ikony/Stylizacje ze Świata

W stylu dziewczyny Bonda


Tam gdzie pojawia się agent 007, tam też nie może zabraknąć pięknych kobiet. Czarujące, momentami niebezpieczne, ale zawsze stylowe. Odtwórczynie roli „dziewczyny Bonda” przeszły to historii kina jako wspaniałe aktorki, a dla świata mody stały się ikonami doskonałego stylu.

Szał na Jamesa Bonda trwa w najlepsze. Tym razem skupimy się jednak nie na seksownym agencie, a na jego równie pociągających filmowych partnerkach. Ściślej: na ich nienagannym stylu. Co je wyróżnia i dlaczego zasługują na miano ikon mody?

Elegancja, klasyka i kobiecość – oto trzy składniki, które w pełni definiują wizerunek dziewczyny Bonda. Kreacje w poszczególnych odsłonach zmieniały się w zależności od panujących trendów, ale za każdym razem były nieskazitelne. Przyglądając się stylizacjom z każdej z części kultowego filmu mamy okazję prześledzić jak w ciągu ostatnich 50 lat przeobraziła się moda. Jednak pewne elementy nie uległy zmianie. Nadal nadrzędną zasadą stylu dziewczyny Bonda jest wyrafinowanie, które widoczne jest w najmniejszym detalu.

Dziś przedstawiamy Wam kilka stylizacji inspirowanych stylem kobiet agenta 007 i aktualnymi trendami.

Reklamy