Ikony

Cara Delevingne


Nazwisko Delevingne w świecie mody obecne jest już od kilku sezonów. Wszystko za sprawą Poppy Delevingne, która niegdyś rządziła światowymi wybiegami. Dziś schedę po starszej siostrze przejmuje Cara, która obecnie zajmuje prominentne miejsce wśród topowych modelek świata.

Cara Delevingne ma wszystko, co potrzebne do tego, by zaistnieć w branży mody: urodę, talent i wyrazisty styl, którym oczarowała projektantów, fotografów i fashionistki. Portal style.com okrzyknął ją najlepiej zapowiadając się twarzą w branży, a serwis models.com umieścił ją na 25. miejscu, tuż za Magdaleną Frąckowiak, w rankingu 50 Najlepszych Modelek Świata – to spore wyróżnienia dla 20-letniej Brytyjki.

Nieoczywista uroda i specyficzny wizerunek z pogranicza high fashion i streetwear uczynił z Cary nową „it girl”, stanowiącą spore zagrożenie dla kultowej Alexy Chung. Full capy, kurtki typu varsity połączone z eterycznymi sukienkami i trampkami to kwintesencja stylu Delevingne. Dziewczęca uroda Cary skonfrontowana z „niegrzecznym” stylem ulicznym to prawdziwa mieszanka wybuchowa,  budząca zachwyt u jednych i rażących drugich.

Reklamy