Trendy

Efekt maxi


Pojawia się zawsze latem, by móc zniknąć jesienią i ustąpić miejsca mini. Czy to nie paradoksalne, że im niższa temperatura na zewnątrz, tym krótsze stają się spódniczki i sukienki? Czy to znaczy, że styl i wygoda muszą się wzajemnie wykluczać? Nie tym razem, bowiem tej jesieni i zimy obowiązuję nas długość maxi!

Długość maxi budzi skrajne emocje – jedni ją kochają, inni nienawidzą. Nie przeszkadza to jednak designerom, którzy w swoich kolekcjach ciągle udowadniają, że maxi zasługuje na uznanie. Nie możemy nie zgodzić się z tym argumentem, jednak wybierając długość do ziemi trzeba pamiętać o kilku ważnych zasadach. Do sięgającej kostek spódnicy lub sukienki wybierajmy krótką górę – w ten sposób podkreślimy talię i zachowamy prawidłowe proporcje. Jeżeli nie jesteś zbyt wysoka to postaw na buty na obcasie – kowbojki lub sztyblety nadadzą stylizacji wyjątkowego, nieco rock’n’rollowego wyrazu.

Długość maxi jest więc w tym sezonie jak najbardziej pożądana. Valentino, Mullbery i Gucci pokazali, że umiejętnie dobrana daje efekt… maksymalny 🙂

Efekt maxiEfekt maxiGucci

Efekt maxiEfekt maxiMulberryEfekt maxiEfekt maxiEfekt maxiEfekt maxiValentino

Reklamy