Stylizacje Gabi i Kasi

Trend alarm: pepitka!


Gdybym miała wymienić najbardziej klasyczną część garderoby, tuż po małej czarnej, byłaby to bezsprzecznie sukienka w pepitkę, dokładnie taką, jaką ma na sobie Kasia. Ten ponadczasowy wzór, któremu wyjątkowej rangi nadała jeszcze Coco Chanel, idealnie nadaję się zarówno na co dzień, jak i na wieczorne wyjścia.

Tym razem, Kasia zdecydowała się na wydanie pośrednie. Wysokie buty nadają całości wyrafinowanego charakteru, a z kolei czerwony płaszcz przełamuje ten nieco formalny styl, w efekcie czego powstaje spójny, kobiecy a przy tym wyjątkowo modny outfit. Z racji tego, że pepitka to dość wyrazisty deseń, Kasia zrezygnowała z biżuterii, która w tym przypadku przytłoczyłaby całość.

Jak się Wam podoba stylizacja Kasi?

borysboba pl 001 borysboba pl 003 borysboba pl 005 borysboba pl 007

Reklamy

2 komentarze do “Trend alarm: pepitka!

  1. Mam na imię Sylwia. Od 6 roku życia poruszam się na wózku inwalidzkim. Moim marzeniem jest być bardziej samodzielna. Wiem, że jest coraz więcej osób które proszą o wpłacanie 1%. Niektórzy mogą pomyśleć, że co to za cel? Że jest za mało ważny, zbyt błahy aby z tego powodu zbierać 1%.
    Pytanie tylko, kto i w jaki sposób ma ocenić, które są ważne, a które nie?..
    Zastanawialiście się kiedyś jak to by było gdybyście byli zawsze zależni od kogoś? Gdybyście nie mieli samochodu, nie było by możliwości pojechać autobusem czy pociągiem gdziekolwiek, ponieważ telekomunikacją nie jest dostosowana do osób niepełnosprawnych. Gdyby wyjazd do kina musiał być planowany z dużym wyprzedzeniem, gdyby nawet wizyta u dentysty była problemem, bo nie ma jak tam dojechać? Ja tak mam. Chcę być bardziej samodzielna i niezależna. Chciałabym zrobić prawo jazdy i kupić samochód dostosowany do moich potrzeb. Chciałabym po prostu żyć…..
    Czy to błahy powód aby prosić o pomoc, wsparcie? Oceńcie sami . .

    Więcej o mnie: jasylwia.blogspot.com

Możliwość komentowania jest wyłączona.