Trendy

Trendy na wiosnę/lato 2013: zieleń


Zima co prawda jeszcze się nie skończyła, jednak w świecie mody już od kilku miesięcy trwa lato. Zanim jeszcze spadł pierwszy śnieg, projektanci już wiedzieli, co będziemy nosić wiosną. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy obiektywny przegląd trendów, obowiązujących w nadchodzącym sezonie, a dziś przedstawiamy Wam jeden z nich: zieleń!

Ten niezwykle pozytywny kolor pojawił się na wszystkich możliwych tygodniach mody. Nazwiska projektantów, którzy wykorzystali odcienie zieleni w swoich kolekcjach, mogłabym wymieniać w nieskończoność – od Gucci po Burberry. W wiosenno-letnich kampaniach światowych designerów, znajdziemy szmaragdy, limonkę, pistację oraz  trawiastą zieleń, wybór jest więc ogromny.

W swoich stylizacjach możemy zastosować metodę total look – czyli zieleń od stóp do głów – lub postawić tylko na jeden zielony element garderoby. Połączony z bielą, pomarańczą czy czernią stworzy wyjątkowo modny i energetyzujący outfit.

176625616607329493_BcDap2sB_c Britain_Fashion_Week_Burberry_Prorsum_027ac Burberry Prorsum S-S13 41 Creatures-of-the-Wind-Spring-Summer-2013-RTW-31 spring_summer_2013_color_trends_emerald_green spring_summer_2013_color_trends_emerald_green_trend spring_summer_2013_color_trends_grayed_jade spring_summer_2013_color_trends_grayed_jade_trend spring_summer_2013_color_trends_tender_shoots spring_summer_2013_color_trends_tender_shoots_color

 

Jeżeli podoba Wam się nowy trend, to koniecznie zajrzyjcie na stronę mocubran.eu – tam znajdziecie więcej zielonych inspiracji : )

Reklamy