Trendy

Trendy wiosna/lato 2013: kolor żółty!


Marzec to odpowiedni moment na pobudkę z zimowego snu, mimo że ta nie wypowiedziała jeszcze ostatniego słowa. Przedwiośnie to bowiem idealny czas na to, by odświeżyć swoją garderobę i przygotować się na pełne słońca lato! Co jednak, oprócz kawy, pomoże nam dojść do siebie pod długim, zimowym śnie? Odpowiedź jest prosta: energetyzujący kolor żółty!Przykładów nie trzeba szukać daleko. Wystarczy spojrzeć na kolekcje największych domów mody, m.in. Dior, Michael Kors czy Oscar de la Renta. To własnie najwybitniejsi projektanci, kolor żółty zaprezentowali w wydaniu total look, który w sezonie wiosna/lato 2013 będzie szalenie modny i wyjątkowo orzeźwiający! Z pozoru trudny do przyswojenia, w rzeczywistości okazuje się przysłowiową bułką z masłem. Sceptykom pokażemy natomiast jak skutecznie i stylowo połączyć żółty z żółtym ; )

Jeżeli nie czujecie się dobrze w wersji total look, możecie zdecydować się tylko na jeden element w tym elektryzującym, orzeźwiającym kolorze. Jednak pamiętajcie, że zgodnie z obowiązującymi trendami, musi być on widoczny i zdecydowany. Żółte spodnie, szpilki czy torebka, połączone z różem, pomarańczem lub – opcja dla mnie odważnych – z szarościami, sprawdzą się idealnie!

1

2

3

Zaprezentowane ubrania i dodatki znajdziecie na stronie zalando.pl

Reklamy

2 komentarze do “Trendy wiosna/lato 2013: kolor żółty!

  1. według mnie żółty pogrubia, jeśli ktoś nie może się pochwalić figurą modelki, nie sądzicie?

    • Żółty kolor jest dla każdego, bez względu na figurę, której mankamenty można przecież tuszować nie tylko odpowiednim kolorem (w tym żółtym :)), ale i przede wszystkim fasonem 🙂 Dlatego też nie kierujmy się barwą lecz krojem ubrań, dopasowanym do naszych sylwetek.

Możliwość komentowania jest wyłączona.