Trendy

Prosto z wybiegu: metalowe noski


Buty z „czubami” wzbudzają wiele kontrowersji. Nie są one nowym zjawiskiem w świecie mody, gdyż szpiki w „szpic” wyjątkowo modne były na początku ubiegłej dekady. Po kilku sezonach bytowania wyparły je okrągłe noski, ku uciesze wielu miłośniczek mody ; )

Przez ostatnie lata buty z noskami nie cieszyły się dużą popularnością. Nie były mile widziane w żurnalach i na salonach, a styliści uczynili z nich symbol złego gustu. Jednak moda jest dziedziną życia wyjątkowo przewrotną, w której z dnia na dzień, przedmioty znienawidzone stają się obiektem pożądania miliona fashionistek na świecie. Po pokazie Louisa Vuitton w 2012 roku, zły urok został zdjęty z butów z noskami i tak też zostały okrzyknięte modowym must have sezonu, również przyszłego, gdyż podobne pojawiły się na pokazie Diora ss 2013.

Tej wiosny prawdziwym hitem z pewnością będą szpiki z metalowymi noskami – dokładnie takie jakie rok temu pojawiły się w kolekcji Louisa Vuitton. Mamy dla Was świetną wiadomość, gdyż na stronie buty24.com.pl znajdziecie modele inspirowane tymi prosto z wybiegu. Skusicie się?


Reklamy

3 komentarze do “Prosto z wybiegu: metalowe noski

  1. Zasadniczo jestem na ‚NIE’, jeśli o szpice w butach rzecz idzie – ani to ładne, ani eleganckie. Ale jeżeli mam rozpatrywać szpice ciut bardziej zaokrąglone niż szpiczaste – to może skusiłabym się na jedną parę 🙂 Te buciki ze zdjęcia są zgrabne, ale chciałabym nieco wyższy obcas i szpic w kolorze srebra – koloru złotego jakoś nie toleruję :]

Możliwość komentowania jest wyłączona.