Trendy

Róż się!


Róż — albo się  go kocha albo nienawidzi. Wiosenno-letnie kolekcje to prawdziwa tęcza kolorów, w której nie mogło zabraknąć również różu — od subtelnych pasteli po wyrazistą fuksję.

Ten dziewczęcy kolor bywa jednak trudny w noszeniu, ponieważ łatwo z nim przesadzić. Pozornie niewinny, stawia bowiem wiele problemów. Różne odcienie pasują różnym typom urody. Brunetki będą lepiej prezentować się w zdecydowanych barwach, zaś blondynki i rude w subtelnej tonacji. Z czym go łączyć? Może być to bezpieczna czerń, biel lub kolor wrzosowy. Jeśli jednak zależy Wam na bardziej modowym looku zastosujcie metodę color blocking i zestawcie go z turkusem, pomarańczem lub czerwienią. W tym sezonie projektanci poszli jednak o krok dalej, proponując w swoich kolekcjach róż w wydaniu total look.

Tak jak to bywa z każdym trendem – nie musimy go ślepo naśladować. Wystarczy jeden element, który podkreśli nasz styl i wyróżni nas w tłumie. Oto nasze propozycje.

buty sukienki torebki

Sukienki, buty i torebki znajdziecie na stronie mocubran.eu

Reklamy

6 komentarzy do “Róż się!

  1. Różem do mnie mów, na Wyspy Szczęśliwości poprowadź… Różne kolory, wzory, rozmaity asortyment. Moja Córa kocha się w różowej krainie, a ja, patrząc na powyższe propozycje, nie mam wątpliwości, że ma rację

  2. Choć jednym kojarzy się z niewinnym dzieciństwem innym tanimi burdelowymi dodatkami czy Pink Stinks (dosłownie ‚różowy śmierdzi’) ruchem społecznym, który sprzeciwia się seksualizacji dziewczynek i uprzedmiotowieniu kobiet; to w każdej garderobie powinna się znaleźć PINKowa sztuka; Kolor jest twarzowy, kobiecy oraz tak wyrazisty i straszny dla mężczyzn-daltonistów, że żaden go nie pomyli podając Ci rano koszulkę lub lakier do paznokci.

Możliwość komentowania jest wyłączona.