Stylizacje ze Świata/Trendy

Modny duet: boyfriendy + szpilki


Elementy z męskiej garderoby w damskich stylizacjach, to od kilku sezonów szalenie modny trend. Tym razem od panów pożyczamy szerokie jenasy, które tej wiosny in są tylko w towarzystwie szpilek!

Spodnie typu boyfriend na pewno każda z nas ma w swojej szafie, a jeśli nie to z łatwością znajdzie je w garderobie chłopaka lub brata. Przetarte, z wyraźnymi znakami znoszenia – tylko takie w tym sezonie są modne! Aby jednak nasz outfit wyglądał szykownie, nie zaś niedbale, koniecznie łączmy je z klasycznymi ultrakobiecymi szpilkami. W ten sposób całość wypadnie szykownie, a nasza sylwetka będzie prezentowała się niezwykle korzystnie. Do tego żakiet, prosty top i biżuteria – czyli przepis na modny i sprawdzony look.

tumblr_mhbioaeC5J1rufwkto1_1280 xhnpbcbz9bmyw4mwzdxz sky-blue-boyfriend-jeans-brick-red-hat-white-v-neck-sweater-camel-heels light-blue-boyfriend-jeans-zara-jeans-hot-pink-zara-blazer la-modella-mafia-Maria-Carla-Boscono-model-street-style-distressed-boyfriend-jeans-and-a-tee imagesdots8 casual-chic look, jeans, high heels boyfriend-h-m-jeans-alexander-wang-heels boyfriend-chevignon-jeans-u2-sweater-leopard-primark-heels_400 boyfriend_jeans_with_stripes-480x723 Boyfriend Jeans 02-dsc-0019-web

Reklamy