Uncategorized

Zagraj w modę – gry specjalnie dla dziewczyn?


Co wspólnego ma moda z grami komputerowymi? Fakt, są modne gry, wystarczy przypomnieć sobie szał Wiedźmina i nowych części GTA, ale to mimo wszystko mało kobiece. Okazuje się, że dużą popularność zyskały gry tylko dla fashionistek, czyli tzw. ubieranki. O co chodzi?

Darmowe gry przeglądarkowe mają to do siebie, że dedykowane są naprawdę różnym grupom ludzi. Dlatego też łatwo znaleźć typową rozrywkę specjalnie dla dziewczyn. Czy zdajecie sobie sprawę z tego, jak popularne są gry modowe? Co ciekawe, taka zabawa naprawdę wciąga. Zawsze jest jakiś motyw przewodni i to wokół niego rozgrywa się cała „akcja”: wieczorne wyjście, zakupy w Londynie, ślub lub konkurs na najlepszą stylistkę. Klasyczny przykład to gra ubieranie dziewczyny: wystarczy tylko dopasować strój, przygotować makijaż i fryzurę – proste, ale gramy w to niezależnie od wieku.

pokaz

Znane marki w grze

Chociaż temat i sposób gry są takie same, różnorodność jest tu najważniejsza. Niektóre marki chętnie wykorzystują w swojej promocji właśnie gry online . Przykładowo można wystroić znaną modelkę w ubrania z najnowszej kolekcji konkretnej sieciówki. Zwykle takie gry najłatwiej znaleźć na Facebooku, na stronach firmowych i galerii handlowych.

Popularne serwisy z grami

Zdecydowanie największy wybór jest na typowych serwisach z darmowymi grami. Na każdym jest cały „babski” dział, więc łatwo znaleźć tam swoje miejsce. W co można śmiało zagrać? Oto kilka przykładów.

Pokaz mody – to zabawa w stylistkę. Trzeba wybrać i przygotować 3 modelki do pokazu i dopasować ich strój to konkretnego stylu. Do wyboru jest oczywiście pełna szafa ubrań i zestaw kosmetyków. Efekt przygotowań ocenia jury, więc zabawa ma nawet elementy rywalizacji.

ubieranie

Zakupy w Londynie – 3 koleżanki robią zakupy w stolicy Anglii. Znowu zasady są podobne, ale tutaj po odpowiednim makijażu i dopasowaniu fryzury możemy zobaczyć całe sety ubrań, w dodatku całkiem ciekawe.  zakupy

gry dostępne w serwisie http://www.wyspagier.pl

Reklamy